איך לשמור על רהיטי הגן ?

עונת הקיץ החלה . השמש זורחת, ציפורים מצייצות, ואתה נהנה מהישיבה בגינה או במרפסת שלך.
כמה ימים ופתאום ריהוט הגן  שלך מכוסה בעלים ישנים ורטובים, והציפורים המקסימות שקודם לכן שימשו תפאורה נהדרת לגינה שלך משאירות אחריהן סימניםם לא נעימים .
החדשות הטובות? יש פתרון פשוט ונוח
 ברגע שנראה לך כיצד לשמור או  לאחסן את ריהוט החוץ שלך, הוא אמור להחזיק שנים ארוכות .
כיצד לאחסן רהיטים בחוץ
כמו בהרבה דברים בחיים (קמטים, כוויות שמש, הצטננות וכו '), המפתח לשמירה על ריהוט החוץ שלך ולהופיע במיטבו הוא פשוט: מניעה.
אין שום צורך לבדוק איזה חומר ניקוי בטוח לשימוש .
הדבר הכי טוב הוא… כיסויי רהיטים.
כיסויי ריהוט הגן שלנו יגנו על הרהיטים שלך בכל מצב , רוחות , גשמים או אבק מצטבר
כיסויים לרהיטי גן  אינם מיועדים רק לתנאים הרטובים . בדיוק כמו שמומלץ ללבוש חולצה ארוכת שרוולים כדי להגן על העור שלך, כיסויים מונעים את החשיפה לשמש ואת דהיית הצבעים הנלווית. הם גם המגנים האולטימטיביים של נזקי טחב או לשלשת ציפורים .
עכשיו כבר לא תצטרכו יותר לקרצף את ריהוט הגן שלכם בכל פעם שתרצו להתרווח או להזמין חברים

                                   כדי לוודא שאתה מפיק את המרב מכיסויי ריהוט החוץ שלך, יש לזכור כמה דברים:

  1. השתמש בכיסויים רק על רהיטים יבשים לחלוטין. אם הספה או הכורסה שלכם לחים (בין אם מכוסים בטל בוקר או גשם קל) פשוט תילכדו את הלחות מתחת לכיסוי. לחות לכודה + סביבה סגורה = המתכון המושלם לטחב.
  2. אל תניח חפצים על הכיסויים. אנו יודעים שזה מפתה להזיז את האדניות שלך בכדי לקבל השקיה אופטימלית במהלך גשם, אך השארת חפצים כמו עציצים או אדניות על גבי הכיסויים שלך לוכדת לחות ועלולה להשאיר סימנים על הכיסויי
  3. תמיד יש את נושא האחסון לדברים כמו ריפודים וכריות נוי למיניהם . אך אל דאגה , תוכלו להשאיר את הריפודים והכריות במקומם על הריהוט , הכיסויי שלנו יגן עליהם מפני פגעי מזג האויר כמו כמובן ממים.
  4. כיסוי יכול להפוך לחלק מהאסתטיקה. כיסויי ריהטי הגן שלנו עשויים מבד פוליאסטר נעים למראה ואף למגע. אינו קולט לכלוך ומתנקה בקלות
  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *